Kan inte nå servern
 
42 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
8 tim 24m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
4d 9 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d 3 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 5 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
1d 7 tim
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
1d 4 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.