Kan inte nå servern
 
109 föremål
Bordslampa, 1930-tal.
6d
Bordslampa, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 2 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4 tim 32m
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.