112 föremål
Bordslampa, 1930-tal.
5d 19 tim
Bordslampa, 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK