Kan inte nå servern
 
96 föremål
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
6 tim 4m
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 900 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
2d 4 tim
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
2d 4 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
1d 9 tim
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 8 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.