Kan inte nå servern
 
331 föremål
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
5d 13 tim
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
6d 14 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilande odalisk.
6d 17 tim
Vilande odalisk.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.