325 föremål
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
1d 19 tim
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
1d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
1d 19 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
17 tim 22m
Hylla, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
17 tim 24m
Uno Vallman, utan titel.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Johansson, utan titel.
17 tim 30m
Johan Johansson, utan titel.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
17 tim 32m
Oscar Lycke, utan titel.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
17 tim 34m
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
17 tim 52m
Bengt Rosenström, mobil.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK