15 föremål
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
9m 47s
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 23 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK