Kan inte nå servern
 
152 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
11 tim 11m
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
11 tim 29m
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
2d 13 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 13 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4d 13 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 11 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
5d 11 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
6d 11 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d 10 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
6d 12 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
1d 12 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
1d 11 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
5d 13 tim
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
4d 15 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
1d 12 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 12 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
5d 11 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d 14 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
5d 12 tim
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
2d 13 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
6d 11 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
22 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
11 tim 9m
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
4d 13 tim
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.