Kan inte nå servern
 
162 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
1d 1 tim
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
1d 1 tim
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
3d 3 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
3d 3 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Johann Holmstedt, Vinter vid kanalen.
4d
Johann Holmstedt, Vinter vid kanalen.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
6d 3 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 4 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 1 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
6d 1 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
6d 1 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 2 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
2d 1 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
6d 3 tim
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 5 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
2d 2 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 1 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 4 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
2d 1 tim
James Coignard, "Trois croix Rouge".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
2d 1 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 5 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
6d 3 tim
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
1d 1 tim
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 4 tim
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.