Kan inte nå servern
 
162 föremål
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
3d 14 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 14 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
1d 12 tim
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
1d 12 tim
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 12 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
6d 12 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
6d 14 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hans Arnold, Utan titel.
6d 14 tim
Hans Arnold, Utan titel.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
2d 12 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 13 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 13 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
6d 14 tim
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
2d 13 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 16 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 12 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
2d 12 tim
James Coignard, "Trois croix Rouge".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 15 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
2d 12 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 12 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
6d 13 tim
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 14 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beverloo Corneille, Dam och hund.
3d 13 tim
Beverloo Corneille, Dam och hund.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.