830 föremål
Chanel, väska, 2004-2005.
2d 16 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
2d 16 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
2d 16 tim
Ring 18K guld med månsten.
4 810 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 17 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 17 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
2d 17 tim
14 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
2d 17 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
2d 17 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
2d 17 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
3d 16 tim
Albert Johansson, Utan titel.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
3d 16 tim
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
3d 16 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
3d 16 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, s.k. Ushak design, ca. 302 x 192 cm.
3d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d 16 tim
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK