Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
1005 föremål
Max Ernst, "Oiseau vierge".
7d
Max Ernst, "Oiseau vierge".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arthur Percy, Stilleben med blommor.
7d
Arthur Percy, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Aly Ben Salem, "Flöjtspelaren".
7d
Aly Ben Salem, "Flöjtspelaren".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ivar Morsing, Landskap.
7d
Ivar Morsing, Landskap.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
7d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nils Asp, Utan titel.
11d 1 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.