848 föremål
Eldskärm, omkring 1900.
7d 3 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
7d 3 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
7d 3 tim
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
7d 4 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, filt.
7d 4 tim
Burberry, filt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, 47 mm.
7d 4 tim
Fickur, 47 mm.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
7d 4 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 4 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 5 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
7d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
7d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
7d 5 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK