Kan inte nå servern
 
925 föremål
Gucci, väska, "Ophedia".
6d 20 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
6d 20 tim
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
6d 21 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
6d 21 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
6d 21 tim
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
6d 21 tim
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.