Kan inte nå servern
 
899 föremål
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
5m 7s
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
22 tim 41m
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
22 tim 43m
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
22 tim 45m
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.