31 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
5d 21 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
6d 17 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 17 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK