Kan inte nå servern
 
94 föremål
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
7 tim 14m
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 2 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d 4 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 6 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
2 tim 6m
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
4 tim 44m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
3 tim 40m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
2 tim 20m
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.