Kan inte nå servern
 
78 föremål
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
7d 1 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Värmefat, porslin, Qingdynastin, Jiaqing (1796-1820).
2d
Värmefat, porslin, Qingdynastin, Jiaqing (1796-1820).
Aktuellt bud
1 322 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arabia, muminmuggar, 3 st, Finland.
5d
Arabia, muminmuggar, 3 st, Finland.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 21 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 18 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.