Kan inte nå servern
 
103 föremål
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 4 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d 8 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 9 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
1d 6 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
6d 7 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 8 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d 4 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.