Kan inte nå servern
 
87 föremål
Brita Heilimo, Krabbor.
18 tim 31m
Brita Heilimo, Krabbor.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 19 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
2d
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 23 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.