Kan inte nå servern
 
1382 föremål
Byrå, 1800-tal.
5d 4 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
3 tim 25m
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 5 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
4d
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
3d 6 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
4d 2 tim
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
Aktuellt bud
383 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 3 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 9 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
3 tim 15m
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
39 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
3 tim 31m
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Jonsson, Två fåglar.
6d 5 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Ylva Ceder, Interiör.
4 tim 27m
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
1d 5 tim
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 347 x 242 cm.
1d 5 tim
Matta, Kashmar, ca 347 x 242 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 8 tim
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
2d 5 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 6 tim
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Kina.
3d 8 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
1d 8 tim
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
300 EUR
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 4 tim
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
4d 3 tim
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
4d 4 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.