Kan inte nå servern
 
1287 föremål
Fickur, 46 mm.
4d 12 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Sigfrid Södergren, Man med barn.
3d 10 tim
Sigfrid Södergren, Man med barn.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
3d 10 tim
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
2d 15 tim
Gert Marcus, Utan titel.
Aktuellt bud
6 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ardy Strüwer, "Rainbow Flower".
5d 11 tim
Ardy Strüwer, "Rainbow Flower".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 16 tim
Lådfack, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
6d 16 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Matta, Kashmar 300 x 197 cm.
5d 11 tim
Matta, Kashmar 300 x 197 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
6d 13 tim
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
4d 11 tim
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Keshan ca 357 x 262 cm.
14 tim 52m
Matta, Keshan ca 357 x 262 cm.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Raul Meel,  "Windows and Landscape 2".
6d 14 tim
Raul Meel, "Windows and Landscape 2".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CO Hultén, "Sängen".
6d 14 tim
CO Hultén, "Sängen".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 14 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 9 tim
Lars Hellsten, vas.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
6d 15 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
6d 15 tim
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 13 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.