228 föremål
Bord, 1900-tal.
4 tim 4m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
4 tim 8m
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
5 tim 30m
Ring 14K guld med rökkvarts.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
5 tim 32m
Ring 18K guld med månsten.
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
1d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
1d 7 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armring.
2d 1 tim
Louis Vuitton, armring.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
2d 3 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK