Kan inte nå servern
 
1098 föremål
Byrå, tidigt 1900-tal.
20 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
4d 21 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
18 tim 30m
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arne Jones, Utan titel 6 st.
3d 18 tim
Arne Jones, Utan titel 6 st.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Per Adalbert von Rosen, Komposition.
17 tim 56m
Per Adalbert von Rosen, Komposition.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
4d 20 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 20 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
18 tim 2m
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 18 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 18K guld.
20 tim 56m
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 17 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, Skridskobanan.
18 tim 36m
Madeleine Pyk, Skridskobanan.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
19 tim 44m
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
20 tim 10m
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
21 tim 50m
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
22 tim 2m
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
1d 19 tim
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
21 tim 22m
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
18 tim
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
Aktuellt bud
7 804 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
3d 16 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 950 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 20 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Prada, väska.
3d 15 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Nick Alm, "Kaféscen".
19 tim 52m
Nick Alm, "Kaféscen".
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Trotzig, utan titel.
3d 18 tim
Ulf Trotzig, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
21 tim 24m
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
4d 21 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Sekretär, 1800-tal.
1d 18 tim
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Andy Warhol, efter, "Brillo".
18 tim 46m
Andy Warhol, efter, "Brillo".
Aktuellt bud
25 001 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
3d 19 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.