Kan inte nå servern
 
1134 föremål
Sekretär, 1800-tal.
2d 22 tim
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1 tim 33m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Andy Warhol, efter, "Brillo".
1d 22 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
4d 23 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.