1226 föremål
Ola Billgren, "Bildstod IV".
1d 13 tim
Ola Billgren, "Bildstod IV".
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
10 tim 56m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl Axel Pehrson, objekt, 2 st.
6d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
6d 9 tim
Cartier, scarf.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
7d 12 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
10 tim 4m
Taklampa, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
1d 14 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
7d 13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
7d 13 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d 13 tim
Bordslampa.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Skiss.
6d 11 tim
Arne Jones, Skiss.
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
6d 10 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK