1296 föremål
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
1d 6 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
1d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
2 tim 17m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
3d 2 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
6 tim 9m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d 4 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 4 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 3 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
4 tim 17m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK