1368 föremål
Flintlåspistol 1700-tal.
6d 4 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 4 tim
Eldskärm, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Hasselberg, efter, "Grodan".
2 tim 51m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
6d 1 tim
Spegel, omkring 1900.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
4d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 8 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
5d 5 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
3d 5 tim
Pall, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
1d 6 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2d 4 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
1d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
4d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
2d 1 tim
Mulberry, plånbok.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, halvhornskniv, signerad.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
2d 5 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
1d 4 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK