1287 föremål
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
3d 8 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 6 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
11 tim 51m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d 10 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 10 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 9 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
8 tim 11m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
9 tim 59m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK