1370 föremål
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, Reason for Living.
1d 11 tim
AKAY, Reason for Living.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Fotograferna".
9 tim 50m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
13 tim 16m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
12 tim 12m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 14 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
4d 11 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
2d 16 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
12 tim 54m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
12 tim 48m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
4d 11 tim
Camilla Pyk, utan titel.
666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
1d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
2d 13 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 10 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
4d 7 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 15 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 13 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, halvhornskniv, signerad.
10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
12 tim 56m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
11 tim 52m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d 13 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
2d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
8 tim 55m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK