1516 föremål
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
5d 21 tim
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
2d 18 tim
Stig Sjölund, "Reportage".
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp,
5d 22 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
1d
Claes Eklundh, utan titel.
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 23 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
4d 22 tim
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
45m 31s
Anders Zorn, "Dalarö".
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Kuddfodral, 6 st, Kelim, anatoliska, ca 70 x 50 cm.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
22 tim 49m
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
21 tim 9m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
2d 18 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
2d 17 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
1 234 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
2d 19 tim
Thea Ekström, Utan titel.
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
1 tim 39m
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Michael Vessa, "Untitled".
6d
Michael Vessa, "Untitled".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
4d 21 tim
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK