Kan inte nå servern
 
1218 föremål
Hermès, scarf, "Torana".
1d 17 tim
Hermès, scarf, "Torana".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 19 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
4d 22 tim
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
4d 22 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
5d 19 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
4d 22 tim
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PG Thelander,  "Potatis & hand".
3d 17 tim
PG Thelander, "Potatis & hand".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
3d 17 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Johansson, utan titel.
2d 20 tim
Johan Johansson, utan titel.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
1d 17 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
21 tim 39m
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fendi, väska.
3d 18 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
3d 20 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
1d 18 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 22 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
2d 22 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
21 tim 17m
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
19 tim 55m
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 17 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
2d 20 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Günter Frühtrunk, "Staccato".
1d 19 tim
Günter Frühtrunk, "Staccato".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.