Kan inte nå servern
 
1218 föremål
Nino Longobardi, Dödskalle.
3d 17 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d 20 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Allan Egnell, En karoliner i strid.
4d 20 tim
Allan Egnell, En karoliner i strid.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
2d 19 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Prada, väska.
1d 15 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
2d 19 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
4d 21 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 21 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragni Cawén, Metande pojkar.
6d 21 tim
Ragni Cawén, Metande pojkar.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Luhtala, Abstrakt.
1d 16 tim
Erkki Luhtala, Abstrakt.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
4d 20 tim
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
1d 16 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 15 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
5d 20 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 18 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 18 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
3d 17 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
19 tim 54m
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
4d 18 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d 16 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pirelli-kalendrar, 6 st.
3d 21 tim
Pirelli-kalendrar, 6 st.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
3d 18 tim
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
3d 17 tim
"Geographisk Delineation".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
2d 18 tim
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 20 tim
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
3d 20 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
Aktuellt bud
1 275 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.