226 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 15 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
3d 16 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
4d 18 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 17 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
3d 18 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3d 15 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 19 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK