175 föremål
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 21 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 18 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 22 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 20 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 20 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 19 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 21 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK