Kan inte nå servern
 
85 föremål
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 19 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
19 tim 29m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
3d
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 23 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.