Kan inte nå servern
 
1872 föremål
Bordspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 1 tim
Bordspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skålar, två stycken samt fat, porslin, Kina, 1800-tal.
4d
Skålar, två stycken samt fat, porslin, Kina, 1800-tal.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär, 1800-talets början.
2d 6 tim
Slaglåsgevär, 1800-talets början.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
1d 23 tim
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
3d
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
2d 1 tim
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Muminmuggar, 4 st, porslin, Arabia, Finland.
3d 1 tim
Muminmuggar, 4 st, porslin, Arabia, Finland.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Roberto Matta, Ur: "L'arc, obscure des heures",
4d
Roberto Matta, Ur: "L'arc, obscure des heures",
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, ett par, 1900-talets mitt.
3d 1 tim
Sideboard, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Fogelin, "Köksträdgården".
5d 2 tim
Anders Fogelin, "Köksträdgården".
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lars Larsson, Utan titel.
2 tim 52m
Lars Larsson, Utan titel.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mormorsur, 34 mm.
2d 23 tim
Mormorsur, 34 mm.
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjartan Slettemark, "Målning No 7".
3d 1 tim
Kjartan Slettemark, "Målning No 7".
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, blandteknik, signerad.
4d 2 tim
Carl Fredrik Reuterswärd, blandteknik, signerad.
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ingeborg Lundin, skål, "Ariel, Orrefors,
4d 1 tim
Ingeborg Lundin, skål, "Ariel, Orrefors,
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
4d 4 tim
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud 
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Pierre Alechinsky, "Tribord".
4d 1 tim
Pierre Alechinsky, "Tribord".
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
1d 5 tim
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Kelim, ca 398 x 302 cm.
3d 1 tim
Matta, Kelim, ca 398 x 302 cm.
Aktuellt bud 
3 550 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
3d 3 tim
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
Aktuellt bud 
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel väska 1980-tal.
5d 6 tim
Chanel väska 1980-tal.
Aktuellt bud 
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vappu Aneri Rechardt, "In the woods".
5d 5 tim
Vappu Aneri Rechardt, "In the woods".
Aktuellt bud 
310 EUR
Utropspris
400 EUR
Fickur, 14K, savonett, 33,5 mm.
2d 6 tim
Fickur, 14K, savonett, 33,5 mm.
Aktuellt bud 
3 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Evert Lundquist, "Albergo, Nationale, Levanto".
6d 4 tim
Evert Lundquist, "Albergo, Nationale, Levanto".
Aktuellt bud 
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater".
1d 3 tim
Mulberry, väska, "Bayswater".
Aktuellt bud 
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Reijo Meller, "Badare".
4d 5 tim
Reijo Meller, "Badare".
Aktuellt bud 
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Carl August Fahlgren, Landskap.
1d 4 tim
Carl August Fahlgren, Landskap.
Aktuellt bud 
320 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Horsebit chain bag".
1d 2 tim
Gucci, väska, "Horsebit chain bag".
Aktuellt bud 
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
340 EUR
Utropspris
300 EUR
Helmut Mantel, Landskap.
3d 23 tim
Helmut Mantel, Landskap.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trevor Haddon, Lammen matas.
6 tim 40m
Trevor Haddon, Lammen matas.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fredrik I, plåtmynt, 1 daler silvermynt, Avesta 1747.
3d 1 tim
Fredrik I, plåtmynt, 1 daler silvermynt, Avesta 1747.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Felix Frang-Pahlama, Höstlandskap.
5d 5 tim
Felix Frang-Pahlama, Höstlandskap.
Aktuellt bud 
350 EUR
Utropspris
800 EUR
Pelle Åberg, Skurgumma.
2d
Pelle Åberg, Skurgumma.
Aktuellt bud 
4 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Max Mikael Book, "Månen".
1d 20 tim
Max Mikael Book, "Månen".
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK