Kan inte nå servern
 
1437 föremål
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 13 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 13 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
4d 8 tim
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
1d 16 tim
Zao Wou-ki, Composition.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
13 tim 4m
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
3d 13 tim
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
5d 15 tim
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud
29 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
6d 17 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
13 tim 48m
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
17 tim 24m
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
3d 10 tim
Bengt Lindström, "Rökaren".
Aktuellt bud
47 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Armband, 18K guld.
4d 10 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 200 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.