158 föremål
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 20 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
2d 15 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
17 tim 42m
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK