Kan inte nå servern
 
1370 föremål
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 10 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Marcus Eek, Utan titel.
6d 10 tim
Marcus Eek, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
9 tim 30m
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilande odalisk.
15 tim 47m
Vilande odalisk.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
13 tim 47m
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
1d 12 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
1d 16 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 13 tim
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 16 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
2d 16 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
13 tim 37m
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 16 tim
Byrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 13 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
13 tim 31m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
3d 12 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
1d 12 tim
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
1d 12 tim
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Engelsk skola, 1800-tal, Marin.
1d 13 tim
Engelsk skola, 1800-tal, Marin.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.