Kan inte nå servern
 
1209 föremål
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
6d 12 tim
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
6d 12 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
6d 13 tim
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 15 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karl Axel Pehrson, objekt, 2 st.
6d 14 tim
Karl Axel Pehrson, objekt, 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Skiss.
6d 14 tim
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Karl Axel Pehrson, Utan titel.
6d 15 tim
Karl Axel Pehrson, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
7d 16 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
16 tim 8m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mårten Andersson, "Bruddansen".
1d 12 tim
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
3d 14 tim
Enrico Baj, Utan titel.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
13 tim 30m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Landin, "Tåget".
3d 13 tim
Bengt Landin, "Tåget".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
16 tim 28m
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
1d 11 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 16 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 14 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
6d 12 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf.
11 tim 16m
Gucci, scarf.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7d 15 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
3d 16 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
3d 13 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
6d 15 tim
Arne Jones, "Ros".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
3d 12 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 415 x 300 cm.
4d 15 tim
Matta, Keshan, ca 415 x 300 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d 15 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.