Kan inte nå servern
 
1226 föremål
Pierre Olofsson, färglitografi.
6d 8 tim
Pierre Olofsson, färglitografi.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Ziegler Design, 305 x 205 cm.
4d 7 tim
Matta, Ziegler Design, 305 x 205 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
9 tim 33m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mårten Andersson, "Bruddansen".
1d 5 tim
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
3d 7 tim
Enrico Baj, Utan titel.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
7d 8 tim
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
6 tim 55m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
6 tim 1m
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Landin, "Tåget".
3d 6 tim
Bengt Landin, "Tåget".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
9 tim 53m
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
1d 5 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 9 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 8 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7d 8 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
3d 9 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
3d 7 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
6d 8 tim
Arne Jones, "Ros".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
3d 5 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 415 x 300 cm.
4d 8 tim
Matta, Keshan, ca 415 x 300 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
7d 7 tim
Hylla, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
1d 4 tim
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d 9 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
4d 5 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Utan titel.
6d 7 tim
Arne Jones, Utan titel.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampa.
1d 9 tim
Bordslampa.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Koivikko, Vår.
2d 3 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.