1492 föremål
Vilande odalisk.
1d 3 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
2d 3 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
1d
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 3 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d 1 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
1d 23 tim
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Engelsk skola, 1800-tal, Marin.
2d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Ekman, bricka, Mjölby Intarsia, 1940.
2d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
3d 23 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 23 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK