1394 föremål
Lars Hellsten, vas.
5d 22 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilande odalisk.
2d 5 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
2d 3 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
3d 2 tim
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
3d 6 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
3d 3 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
2d 3 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-tal.
3d 6 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
2d 3 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, halvhornskniv, signerad.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK