Kan inte nå servern
 
1265 föremål
Jörgen Waring, "Triangel".
23m 41s
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
1d 2 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
40 EUR
Utropspris
500 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
2d 1 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
35m 41s
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
2d 3 tim
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
3d 1 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 23 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
2d 1 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 21 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 2 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
23 tim 13m
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 22 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
4d 21 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
23 tim 35m
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Johnson, "Tänkande August".
3d 23 tim
Gunnar Johnson, "Tänkande August".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 22 tim
Byrå, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Karlsson, Sensommar.
5d 21 tim
Bruno Karlsson, Sensommar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 21 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
2d 3 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
5d 21 tim
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
7m 41s
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
3d 22 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
2d
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
5d 21 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf "Les Jardiniers du Roy".
4d
Hermès, scarf "Les Jardiniers du Roy".
Aktuellt bud
65 EUR
Utropspris
250 EUR
Lampbord, 1900-talets början.
1d
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.