Kan inte nå servern
 
331 föremål
Curt Asker, Utan titel.
5d
Curt Asker, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
20 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 20 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1 tim 27m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 23 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Per Kesselmar, Utan titel.
6d
Per Kesselmar, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kristian Krokfors, "Grå stad".
5d
Kristian Krokfors, "Grå stad".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5d 19 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
1d 19 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 1 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.