Kan inte nå servern
 
487 föremål
Bord sent 1900-tal.
2d 20 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 21 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
1d 17 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.