Kan inte nå servern
 
451 föremål
Pall, 1900-tal.
2d 23 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
5d
Bottega Veneta, plånbok.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Tapio Soukka, Lönnlöv.
6d
Tapio Soukka, Lönnlöv.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.