Kan inte nå servern
 
329 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
19 tim 35m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 20 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1 tim 2m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 22 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Per Kesselmar, Utan titel.
6d
Per Kesselmar, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
20 tim
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kristian Krokfors, "Grå stad".
5d
Kristian Krokfors, "Grå stad".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5d 19 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
1d 19 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 1 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.