Kan inte nå servern
 
334 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
5d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 23 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 19 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 21 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 19 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
6d 19 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 22 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
4d 18 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.