Kan inte nå servern
 
341 föremål
Uno Vallman, utan titel.
7d
Uno Vallman, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Kaapo Wirtanen, Landskap.
7d
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
21 tim 1m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
4d
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 21 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
18m 55s
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
2 tim 28m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
7d
Gucci, väska.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
3d
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5d 20 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
1d 20 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.