Kan inte nå servern
 
435 föremål
Pall, 1900-tal.
2d 14 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
1d 13 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 11 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
5d 12 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.