Kan inte nå servern
 
80 föremål
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 21 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
21 tim 45m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
2d 18 tim
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
20 tim 9m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
6d 23 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
2d 15 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
6d 23 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 19 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 21 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
20 tim 49m
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
2d 18 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
2d 15 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.