440 föremål
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 8 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 7 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pall, 1900-tal.
10 tim 12m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alpo Jaakola, Äppleträd.
6d 12 tim
Alpo Jaakola, Äppleträd.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 10 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
2d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d 12 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
6d 8 tim
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
13 tim 22m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 12 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d 11 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
9 tim 32m
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 10 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 7 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
13 tim 2m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d 9 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 9 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
3d 9 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
140 EUR
Utropspris
250 EUR