Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Selected Fashion – A Private Collection F771
Auktion:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Auktion:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Auktion:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Auktion:
Klassiska antikviteter F757
Auktion:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Auktion:
Kitchen Stories E1284
Auktion:
A Token of Love E1285
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
1703 föremål
Alpo Jaakola, Äppleträd.
1d 10 tim
Alpo Jaakola, Äppleträd.
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
400 EUR
Armas Mikola, Landskap.
1d 10 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
1d 10 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
260 EUR
Utropspris
300 EUR
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
1d 10 tim
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Armas Raunio, Gammal kvarn.
1d 10 tim
Armas Raunio, Gammal kvarn.
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Viljo Hurme, Höstlandskap.
8 tim 28m
Viljo Hurme, Höstlandskap.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
8 tim 30m
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
8 tim 34m
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
540 EUR
Utropspris
700 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
8 tim 36m
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Johannes Gebhard, Vårvinter.
8 tim 42m
Johannes Gebhard, Vårvinter.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
8 tim 48m
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
830 EUR
Utropspris
600 EUR
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
9 tim
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
9 tim 50m
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
9 tim 52m
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.