165 föremål
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
18 tim 2m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK