250 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 9 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 7 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 7 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 2 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
1d 2 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 4 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
5 tim 20m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5 tim 28m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
5 tim 34m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
6 tim 10m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
6 tim 40m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
7 tim 2m
Timo Solin, Sittande modell.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
7 tim 14m
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
9 tim 40m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK