239 föremål
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
5d 10 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 10 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d 12 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
4d 7 tim
Chloé, väska, "Paddington".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
4d 8 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
4d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 10 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 11 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 7 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
3d 10 tim
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, "Stolen".
2d 9 tim
Arne Jones, "Stolen".
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 9 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK