226 föremål
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3d 15 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
3d 16 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
3d 16 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
3d 16 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 17 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
3d 18 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
3d 18 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
3d 20 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
2d 15 tim
Chloé, väska, "Paddington".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 16 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
2d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
2d 18 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 19 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 15 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK