214 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5d 4 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 6 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 7 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 6 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
3d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 5 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 4 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
1d 6 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK