20 föremål
Balenciaga, väska "City".
7d 6 tim
Balenciaga, väska "City".
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
3d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
5 tim 56m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK