24 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 4 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno & Östen Kristiansson, spegel, Luxus. 1970-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4d
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 4 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
22 tim 40m
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Karl Johan, 1800-tal.
8m 44s
Spegel, Karl Johan, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
1 tim 38m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK