1670 föremål
Matta, Marocko, ca 301 x 202 cm.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
collier med ovalslipad akvamarin.
2 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Alvar Aalto, bord, Artek, Finland, 1992.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, 1980-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 st, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard/toalettbord, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Trocadero", 2006.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Azerbaijan, souf, ca 145 x 98 cm.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, paraply.
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lanvin, väska.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jaeger le Coultre, bordsur, Atmos, 1970-tal.
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Einar Nerman, akvarell med täckvitt, signerad.
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, armband, "Clic H".
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegellampetter, ett par, Louis XVI-stil, 1800-tal.
1 208 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, plånbok, 2001.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK