Kan inte nå servern
 
1209 föremål
Ragnar Person, "Hemfärden".
1d 10 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
10 tim 3m
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
2d 10 tim
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 15 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 12 tim
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 10 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
6d 10 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, väska, vintage.
11 tim 11m
Christian Dior, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina old ca 313x214 cm.
15 tim 45m
Matta Kina old ca 313x214 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
3d 14 tim
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
11 tim 3m
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
1d 9 tim
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
4d 12 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
12 tim 15m
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
80 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 11 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 15 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
6d 11 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
13 tim 57m
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 9 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Theodor Hosemann, tillskriven, I tankar.
10 tim 51m
Theodor Hosemann, tillskriven, I tankar.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Burberry, väska.
6d 10 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, scarf.
10 tim 27m
Gucci, scarf.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
5d 14 tim
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
2d 10 tim
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
1d 12 tim
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Givenchy, halsband "Shark tooth".
12 tim 13m
Givenchy, halsband "Shark tooth".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 14 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 15 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 14 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Skulptur, patinerad brons.
1d 15 tim
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.