Kan inte nå servern
 
1096 föremål
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
2d 5 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
13m 3s
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
5 tim 47m
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
6d 2 tim
Elin Källman, "Lola".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 4 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
710 EUR
Utropspris
800 EUR
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
3d 5 tim
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
5d 1 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
4d 4 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
6d 5 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
6d 2 tim
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
6d 1 tim
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
5 tim 33m
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
Aktuellt bud
2 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Skisser 2 st.
5d 3 tim
Arne Jones, Skisser 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
6d 1 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ziegler design, 370 x 275 cm.
6d 1 tim
Matta, Ziegler design, 370 x 275 cm.
Aktuellt bud
3 150 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Mahal, ca. 321 x 202 cm.
3d 3 tim
Matta, Mahal, ca. 321 x 202 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carlo Roselli, Kroginteriör.
11m 3s
Carlo Roselli, Kroginteriör.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
5d 2 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
4 tim 57m
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
6d 1 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, utan titel.
6d 3 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
6d 1 tim
Madeleine Pyk, "Revälj".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
47m 2s
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
33 100 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
5d 1 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 3 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
2 tim 3m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
6d 1 tim
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 1 tim
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 5 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
4d 2 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
5 tim 55m
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
5d 1 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Skiss.
5d 3 tim
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Kaapo Wirtanen, Landskap.
6d 3 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 1 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
5d 3 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
555 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.