1579 föremål
Matta, Kashmar, ca 345 x 252 cm.
2d 11 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Gunnar  Bodland, ”Skeppen kommer”.
2d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
1d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ziegler Design, 233 x 168 cm.
19 tim 31m
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
1d 16 tim
Thea Ekström, Utan titel.
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, armring.
1d 15 tim
Louis Vuitton, armring.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
19 tim 33m
1 258 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
21 tim 13m
Golvvas, Kina, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 17 tim
Dunhill, portfölj.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
2d 12 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
1 510 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
2d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
3d 19 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
19 tim 23m
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
3d 21 tim
Malin Abrahamsson, "The New".
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK