Kan inte nå servern
 
1190 föremål
Skänk, omkring år 1900.
4d 5 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
4d 1 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ziegler design, 370 x 275 cm.
4d 1 tim
Matta, Ziegler design, 370 x 275 cm.
Aktuellt bud
3 150 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
3d 1 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Mahal, ca. 321 x 202 cm.
1d 3 tim
Matta, Mahal, ca. 321 x 202 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arne Jones, Skisser 2 st.
3d 3 tim
Arne Jones, Skisser 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 2 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
4d 2 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
5 tim 58m
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 389 x 287 cm.
4 tim 22m
Matta, Keshan, ca. 389 x 287 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Nils Asp, Utan titel.
3d 5 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 351 x 245 cm.
3 tim 50m
Matta, Keshan, ca 351 x 245 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
4d 2 tim
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
3d 1 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 1 tim
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Jones, Skiss.
3d 3 tim
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, Skisser 4 st.
3d 4 tim
Arne Jones, Skisser 4 st.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Skiss.
3d 4 tim
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
2d 2 tim
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 420 x 309 cm.
3d 2 tim
Matta, Keshan, ca. 420 x 309 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
13 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
3d 2 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
4d 5 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
3d 4 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
555 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Skiss.
3d 3 tim
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, porträtt, 2 st.
3d 3 tim
Arne Jones, porträtt, 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaapo Wirtanen, Landskap.
4d 3 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Mahal, ca. 326 x 207 cm.
2d 3 tim
Matta, Mahal, ca. 326 x 207 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 2 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 4 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, väska.
3d
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
6 tim 2m
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ola Billgren, "By".
5d
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
5d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
5d 2 tim
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 2 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 3 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
3d
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
3d 1 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johann Holmstedt, Vinter vid kanalen.
3d
Johann Holmstedt, Vinter vid kanalen.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
5d 3 tim
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Na Wei, "The Bamboo and Rock Landscape" 2018.
2d 5 tim
Na Wei, "The Bamboo and Rock Landscape" 2018.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
4 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Torana".
3d
Hermès, scarf, "Torana".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fendi, väska.
5d
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.