58 föremål
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
18 tim 16m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
4d
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
3d
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d 20 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 20 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK