112 föremål
Bord, 1900-tal.
9 tim 19m
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
5d 9 tim
Bord, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
3d 5 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d 9 tim
Bordslampa.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
3d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
4d 7 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 9 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
5 tim 51m
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
8 tim 59m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
4d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK