108 föremål
Bord, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
1d 22 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 23 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
2 tim 44m
Bordslampa.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 1 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 23 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3d 23 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2 tim 38m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 23 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
3d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK