Klädskåp, Jugend, 1910/20-tal.
1m 9s
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1800-talets första hälft.
3m 9s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "Pelham Small".
5m 9s
Gucci, väska, "Pelham Small".
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska.
10m 9s
Mulberry, väska.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per-Hilding Perjons, Sittande modell.
12m 9s
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Josef Frank, bord, modell 1058, Firma Svenskt Tenn.
2 tim
19 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Albert Johansson, "Målning".
3d 23 tim
Albert Johansson, "Målning".
20 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle".
2d 1 tim
Loewe, väska, "Puzzle".
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
1m 9s
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK