HANS BENDIX
Olja på duk, signerad.

Gatustråk. 40x100 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytslitage, minde fläckar.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8545045 bukobject
    • 8545045 thumb
    • 8545046 thumb
    • 8545041 thumb
    • 8545040 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)