Tillbaka
386222
HANS BENDIX
Olja på duk, signerad.

Gatustråk. 40x100 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytslitage, minde fläckar.

Följerätt
Ja

Transport

Hemleverans och till ombud

Begär prisuppgift
Frakt 400 SEK Till våra utlämningställen i Helsingfors, Malmö och Stockholm.
Vid eventuella skillnader mellan olika språkversioner har den svenska versionen företräde.

8545045 bukobject
  • 8545045 thumb
  • 8545046 thumb
  • 8545041 thumb
  • 8545040 thumb
Auktionen avslutades:
CET

Utropspris: 2 000 SEK

Slutpris

0

Bevakningspriset är ej uppnått

Budhistorik (0 bud)

Få prisuppgift på transporter inom Sverige och Finland. Direkt hem till dig, till ombud eller ett av våra andra auktionshus. Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis. Observera att leveransadress vid eventuell hemtransport måste vara densamma som du angett som din fakturaadress vid betalning med Klarna.

SE-
    Vi saknar för närvarande en prisuppgift för hemleverans av detta föremål till ditt angivna land eller postnummer. Kontrollera uppgifterna eller kontakta oss för prisuppgift.
    * Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    När betalning av föremålet görs via Klarna kan hemleverans endast beställas till vid betalningstillfället av Klarna godkänd adress.