16 föremål
Vägglampa sent 1900-tal.
3d
Vägglampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Finland 1900-talets mitt.
6d
80 EUR
Utropspris
1 000 EUR