Förgyll ditt hem med konst! 301

27 föremål
PABLO PICASSO, etsning, 1933, upplaga om 250.
Klubbat pris
21 001 SEK
Utropspris
22 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad med  blyerts och numrerad 73/120, 1975.
Klubbat pris
10 510 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad i trycket, ur Ceramiques.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOAN MIRÓ, etsning, "L'Aigrette", signerad i plåten, 1956.
Klubbat pris
14 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALBERTO GIACOMETTI, litografi, ur  Derrière le Miroir nr 119 1960.
Klubbat pris
3 101 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Miró Lithographe I.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 119 1960.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARTHUR LUIZ PIZA, färgetsning, signerad och numrerad 19/99.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALVADOR DALÍ, etsning, signerad och numrerad 1/100.
Klubbat pris
2 410 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 510 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Miró Lithographe III.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGES BRAQUE, efter, färglitografi, 1948.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK