Färgetsning och akvatint, 1973, signerad med blyerts 28/50, tryckt av Morsang, Paris, utgiven av Maeght, Paris. Bladstorlek 63 x 66,5 cm (Arches, vattenmärke: Maeght).
Veck.
Dupin 573.
×
Logga in
Kunde inte logga in